Hakkımda

Anne tarafı Bulgaristan göçmeni, baba tarafı Yunanistan göçmeni olan bir ailede 24.07.1989 Yılında doğdum.Tipik bir Aslan kadınıyım. Aramızda 5 yaş  ve 9 yaş olan iki fıstık kız kardeşe sahibim. Biri bugün Paramedic olarak iş hayatına başladı, diğeri de Kıbrıs 'ta Hukuk kazandı bu sene. İkisi de gurur kaynağım, ikisi de baldan tatlı.Annemin isteği ve depremin de çocukluğuma damga vurması ile ilk ve orta okul dönemlerimi 3 farklı okulda bitirdim. Dershaneler, etüt merkezleri, özel derslerle geçen bir ilkokul lise dönemi yaşadım.Lise 'de yine sevgili annemin yönlendirmesi ve puan durumundan dolayı Anadolu Kız meslek lisesi Gastronomi bölümünü kazanıp Lise hayatımı genellikle Mutfak'ta ve staj yerlerinde bitirdim.


Üniversite de mutfak bölümünü son anda istemeyip Turizm ve Seyahat işletmeciliğini tercih ettim.
Okuldan mezun olduğum yıldan beri Turizm acentesinde çalışıyorum 5 yıl  bir acentede çalışıp, Masal Kızın erken doğumuyla birlikte birazcık ara verip farklı bir acente da Satış müdürü olarak işe başladım.Sevdiğim işi sevdiğim insanlarla yapmanın mutluluğunu yaşıyorum 2 yıldır. Aynı zamanda akademik kariyerim için hala okuyorum, hala geceleri ders çalışıyorum :)


2008  Haziran ayında hayatımın aşkını buldum, hala ilk gün ki gibi aşık olduğum adamla 4 yıldır evliyim. 2014 Ağustosunda minnak kurabiyem gözlerini açtı hayata annesi ile kavuşması 65 gün sürse de mucizemiz ile dopdolu, musmutlu, sağlıklı yıllarımız var önümüzde.


Ben en çok ailemi severim onlarla vakit geçirmek birlikte gülmek bu hayattaki en büyük servetimdir. Sonra dostlarımı  arkamda değil yanımda olan dostlarımı, her derdimizde bir olduğumuz, mutluluklarımız da avaz avaz güldüğümüz, bakışlarımızdan anlaştığımız can dostlarımı. Büyük masalar etrafında toplanmış aile, akraba, dost yemeklerini hazırlamayı, misafir ağırlamayı severim. Sonra işimi severim, insanlarla iletişim kurmayı severim. Kitap okumak en büyük hobimdir elimden bırakamadan beni heyecandan, meraktan kudurtan kitaplar okumayı severim. Gezmeyi severim neresi olduğu önemli değil gezmek olsun.Sonra alışveriş yapmaya severim hele ki kızıma alışveriş yapmak bambaşka bir haz benim için.

Kıssadan hisse anlatmakla olmaz yaşamak lazımcıyımdır. Herkesi, her şeyi yaşayarak tanırım. Hata yaparım, düşerim ama özrümü dilemeyi de ayağa kalkmayı bilirim. Hayat gibi biraz karmaşık ve zorumdur. Her şeyi severim işte ama en çok Masal'ın annesi olmayı severim. Masal'ı hele daha bi çok, en bi çok severim.... :)

6 yorum:

 1. O ZAMAN İLK YORUMU DA BEN YAPAYIM. HAYIRLI OLSUN. BOL TAKİPÇİLERİN OLSUN :)

  YanıtlayınSil
 2. Aaa yeni tasarımım ile ilk yorumum çok teşekkür ederim... çok mutlu oldum 😘😘😘

  YanıtlayınSil
 3. Hayata karşı duruşunu,sahiplenişini,en çokta insanlığını sevdiğim güzel kadın...Güçlü anne ve iyi bir kardeş..
  Evet hayatın Masal tadında :) Masal Prensesin ve Kralınla çok mutlu ve her daim başarılara imza atarak geçsin..
  Hayırlı olsun...Kocamannnn tebrikler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ebru ablacım sen nasıl güzel kalpli bir kadınsın çok mutlu ettin beni çok ama çok teşekkür ederim hep birlikte güzel başarılarla geçsin inşallah :)

   Sil
 4. Maşallah size çok tatlısınız :) Takipteyim bana da beklerim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim ne güzel yorum bu koşarak geliyorum :)

   Sil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.