3 Nisan 2018 Salı

DEDE OYUNCAK ( Fen Toys)

3 Nisan 2018 Salı

Biz Masal hanımla Kıbrıs ta tatilimizi yaparken iş yerime kocaman bir koli gelmiş. Tabi tatil dönüşü anca elimize ulaşan kolimiz tamamen Masalaymış. İçini bir açtık ki bizim kızın nutku tutuldu.Çocuk kafası işte tek tek kutularını açıp hepsinle saatlerce oynadı. Odada ki tüm oyuncakları bıraktık Dede Oyuncak (Fentoys)'tan gelen mükemmel kutunun tadını çıkarttık.

                                             


Efendim Dede Oyuncaktan sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Şöyle ki 1962 yılında oyuncak toptancılığı amacıyla kurulmuş '' Fen Oyuncak (DEDE)'' sonraki yıllarda hedeflerini büyüterek plastik oyuncak imalatına başlamış.Öncelikle Türkiye'de faaliyette bulunan ve daha sonra 60 farklı ülkeye ihracat yapan firma ürün çeşitliliğini de arttırmış.

Ürün portföylerinde ise Lisanslı oyuncaklar, eğitici oyuncaklar, Kız  - erkek oyun takımları, plaj ürünleri,kamyonlar,spor oyuncaklar gibi bir çok ürün çeşidi barındırıyor.

Ayrıca biz annelerin oyuncak seçiminde en çok tercih ettiği sertifika ve güvenilir ürün denetlemeleri tam bir firma. Ben Masal'a plastik oyuncak tercih ederken özellikle koklayarak alıyorum. Etraftan görenler deli dese de belki çok ağır kokulu ürünlere de denk gelebiliyorum. Koliyi açtığımızda hiç bir koku almadım.Masal'ın elinde gördüğünüz doktor ve temizlik arabaları favorisi oldu. ikisini aynı anda kullanıp evde onlarla dolaşıyor 2 gündür. Ha birde ev temizliği yapıyor arada birde ona numaradan hasta oluyoruz bizde :)


Zaten NİLOYA fanı olan Masal kız Niloya'nın evine de ayrı hayran oldu.Ben bu tarz oyuncakları çok seviyorum. Çocuklar için çok yaratıcı ve Hayal gücünü arttıran oyuncaklar. Ve inanın bir kez daha bu çocuklar çok şanslı diyorum. Bizim zamanımızda da olsaydı keşke böyle şeyler ahh ahh.

Neyse konuyu dağıtmayalım. Demem o ki sevgili anneler oyuncak piyasasında bundan sonra favorim DEDE OYUNCAK (Fen Toys) sizlerde oyuncak seçiminde bulunurken lütfen dikkatli olun. Tüm sertifikalardan ve denetlemelerden tam not almış bu markayı mutlaka tercih edin. Çocuklarımızın en masum anları, ileride tehlike ye dönüşmesin.
Bu arada detaylı ürün bilgisi ve çeşit görmek için BURAYA bir tık tık yapmanız yeterli


Sevgiyle kalın.....

9 yorum:

 1. Ne güzel bir sürpriz olmuş. Bol oyunlu, eğlenceli günler dilerim

  YanıtlayınSil
 2. Oyy Masal yeni oyuncaklarıyla eğlenerek oynasın.

  YanıtlayınSil
 3. Hepsi çok güzel, Masal hanım iyi günlerde oynasın:)

  YanıtlayınSil
 4. Dede'nin logosunu hatırlıyorum ve bazı market raflarında görüyorum sanki. Köklü bir marka olduğunu bilmiyordum. Fen Toys veya Oyuncak olarak ise hiç duymamıştım.

  Güzel günlerde oynasın Masal Hanım.

  YanıtlayınSil
 5. Niloya da kimmiş... Hemen Selina için oyuncak ev yaptırıyorum :) Neyse şaka bir yana böyle sürpriz koliler çok güzel oluyor. Gerçi ben daha hiç alamadım ama olsundu :) Masalcım neşeyle oynasın oyuncaklarıyla hepsi de çok eğlenceli görünüyor.

  YanıtlayınSil
 6. sağlıkla oynasın prenses, çok güzel sürpriz olmuş :)

  YanıtlayınSil
 7. Ne hoş bir süpriz olmuş. Prenses Güle güle kullansın hepsini ❤️

  YanıtlayınSil
 8. The Love of Beauty is a woman's nature, three-point looks and seven-point dress.
  Here are women's clubs,Diamond Jewelry,Brand Handbags , fashion Dresses, sexy swimsuits you like, you want to choose.
  https://imiyavogue.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.