16 Kasım 2017 Perşembe

Ana Sayfa » , , , , , , , » 13 Ağustos Yalova Blogger Buluşması Sunum Misafirlerimiz

13 Ağustos Yalova Blogger Buluşması Sunum Misafirlerimiz

16 Kasım 2017 Perşembe

Canım Okurum,

Yoğun iş temposu ve bir yığın bahanemi artık sıralamaktan yoruldum. Vaktin yoksa yazma arkadaş diyebilirsiniz haklısınız. Çok kızıyorum kendime ama seviyorum burayı. Neyse konudan çok uzaklaşmadan sizlere uzun zamandır yazmak istediğim bir konudan bahsedeceğim.

Bildiğiniz üzere Ağustos Ayında Yalova Ramada Hotel 'de gerçekleştirdiğimiz Blogger Buluşmamıza gelen bizi sunumları ve hediyeleri ile destekleyen firmalarımız vardı. Kendilerine bu yazıyla hem tekrar teşekkür etmiş olmak hemde gezikme için özür dilemek istiyorum.

Öncelikle Tüm misafirlerimize, Yalova 'ya geldikleri için bizler adına ufak hediyelikler gönderen Yalova Belediye Başkanımız Sn. Vefa Salman'a ve Özel Kalem müdürümüz abilerin abisi Hüseyin Çalışkan'a teşekkür ederim.

                          

Sevgili Beoo Arı ürünlerinden Duygu hanım, bizlere Beoo ürünlerini tek tek anlattı. Çocuklarımız ve bizler için gerekli bir çok yararlı besinin içinde olduğu bu ürünleri detaylı tanıma fırsatı bulduk. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.


Kibarlı Shop vasıtası ile tanıştığımız Herbatürk markası Fatih bey sayesinde ürünler hakkında bir çok şey öğrendik. Kendilerine de tekrar teşekkür ediyoruz.En sevdiğim ve ürünlerine aşık olduğum Marka HİGHGENİC Aykut bey'de eğlenceli sunumu ile bizlerle birlikteydi. Kendilerine ve onların vasıtasıyla Taner bey'ede bizlerle olduğu için teşekkür ederim. Ürünleri bir harika ;)Etkinlikten sadece bir kaç gün önce katılımları belli olan AMWAY firması bizler için hem çok güzel bir sunum, hem de harika hediyeler hazırlamışlardı. Bir de tüm ürünlerini sergiledikleri bir stand yaptılar ki gözümüz gönlümüz açıldı. Kendilerine detaylı bilgilendirmeleri ve önerileri ve tabi ki hediyeleri için çok teşekkür ederiz.


Etkinliğe kadar sabırsızlıkla beklediğim, meraktan elime alıp alıp bıraktığım bir Marka Revox Gamze hanımda bizleri kırmayarak ta Ankaralardan geldi.Sıcak kanlılığına, ilk etkinliğim dediğimde beni yüreklendirme sine ve tabi ki muhteşem hediyelerine teşekkür ederim. Revox ile ilgili size anlatacaklarım var. Bekleyin.

Yine beni kırmayıp gelen, heyecandan tir tir titrese de bizi LR ile ilgili en güzel şekilde bilgilendiren canım Minem'e kocaman bir teşekkür. Kendisine ayrıca bizler için hazırladığı hediyeler içinde çok teşekkür ederiz.Ve ve ve Ulaşım Sponsorumuz Çok sevgili Antis Tour acente sahibi, sevgili ablam ve patronum. Kendilerine Beni bu süreçte işten kovmadığı gibi, bütün kargolarımın depolanmasında, taşınmasında, etkinlik alanında ulaşmasında ve hatta bu da yetmezmiş gibi gelip birde konuşmacı olmasına ve hatta misafirlerimize kısa bir Yalova Turu yaptırmasına teşekkür ediyorum.(Bir kerede düzgün çıkabilen bir resmimiz olmamasına o günü de eklemiş olmak inanılmaz) :) Ve tabi ki hiç bir etkinlikte yapılmamış olanı yapmaktı hedefimiz ki bir çok konuda bunu yaptığımızı düşünüyorum.  Bir konuda da yine ilk olmak çok güzeldi ki oda sevgili Dostum Hakhan'ın bizler için elleri ile imzaladığı cd leri gelip tek tek takdim etmesi ve herkes ile  resim çektirmesi.Sevgili Hakhan'a da sizler huzurunda tekrar teşekkür ediyorum. Yolun açık olsun Arkadaşım. Ha bu arada dinlemediyseniz ADI SEN yazın Youtube'a bir dinleyin pişman olmayacaksınız;)Vakit ayırıp okuyan herkese, etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan blogger arkadaşlarıma tekrar    teşekkür ederim..

Sevgiyle kalın...

9 yorum:

 1. Kuzummm nerelerdesin sennnn masal kızımızda kocmaan olmustur resimlerini göremiyoruz özledik :)

  Ne güzel bir etkinlkmis bu sende cok güzelsin tabiki de 😘

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canım valla hayat işte yoğun bir yaz dönemi, kardeşimin düğünü, iş güç, kışın başlaması hastalıklar derken bir türlü zaman olmadı ama artık döndüm inşallah bende çok özledim sizi fıstığına öpücükler benden...

   Sil
 2. Dönmene çook sevindim canm benm bende masalcımı kocaman öpüyorum 😘

  YanıtlayınSil
 3. Ne güzel bir etkinlikmiş.Ay gibi parlıyorsun maşallah sana.

  YanıtlayınSil
 4. Etkinliğin detaylarını sosyal medyadan takip etmiştim.Oldukça güzel bir etkinlik olmuş.Emeği geçen herkesin yüreklerine sağlık.
  Çiçek gibisin maşallah sana��

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ablacımm teşekkür ederim, bir daha kine baş konuğumsun ;)

   Sil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.