30 Ekim 2017 Pazartesi

Deli Kız

30 Ekim 2017 Pazartesi

DELİ kitabı beni çok etkileyen, bir o kadar da derinden vuran bir kitap iken DELİ KIZ 'ın yazıldığını sosyal medyadan görünce çok sevinmiştim.

Watpad den okumak istemeyip özellikle çıkmasını sabırsızlıkla bekledim.Çıkar çıkmaz da   aldım tabi ki.

Deli kız'ı bir solukta okudum bitirdim ama yazmaya bir türlü fırsatım olmadı. Gülsen KILIÇASLAN 'ın dili çok sade ve yalın.Alengirli cümleler ve anlatımla okuyucu yormadan anlatıyor derdini.
Amma ve lakin ben ilk kitabı daha çok beğendim. İlk kitabın ana karakterleri bu kitapta yan karakter olarak yer almışlar. Çok fazla spoiler vermek istemiyorum  bir solukta okuyabileceğiniz aşk romanı arıyorsanız alın okuyun pişman olmayacaksınız.                                               

Deli Kız tanıtım bültenini de aşağıya bırakıyorum...

Siz hiç kendinizi bir yaprak gibi hissettiniz mi? Gözlerimi kapatıp o gün olanları her hatırladığımda aynı hissi yaşıyorum. Rüzgârda iradem dışında savrulan bir yaprak gibiydim. Uzun süre boyunca sonunu hiç göremeden ve ne olacağını hiç bilemeden, hayatım yön değiştirip durdu. Sonra bir nehre düştüm ve yaşamım, o coşkun akışın yön vermesiyle devam etti. Yine seçimim dışında bir yolculuğa devam ediyordum ama en azından gittiğim yön belliydi. Akıntıyı karşı koyma isteğim ise cidden komikti. Bir yaprağın koskoca nehir karşısındaki şansı nedir ki? Belki de benim hayatla ilgili, herkesin kendi hayatında dönüm noktası dediği ilahî mesajım bu zor yolla gelmişti. Mesaj… Evet, her şey bir mesajla başlamıştı zaten. O gün gelen ve aptal bir gençlik heyecanıyla ardını hiç sorgulamadan cevapladığım bir mesaj…Kadir, kız arkadaşından gelen mesaj üzerine onun istediği yere gider ancak içine çekildiği şey beklediği gibi romantik bir buluşma olmayacaktır. Çünkü gittiği yerde onu bekleyen kişi sevgilisi değil Aslı’dır. Herkesin Deli Kız diye bildiği Aslı…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.