12 Ağustos 2017 Cumartesi

Ana Sayfa » , , , , » Hoş geldin Ömrüme, İyi ki geldin.

Hoş geldin Ömrüme, İyi ki geldin.

12 Ağustos 2017 Cumartesi
Seni uyuttuktan sonra yanına gelip gelip kokunu içime çekiyorum ben, sen oynarken çaktırmadan tüm hareketlerini mimiklerini beynime kazıyorum ben, yemek yerken, su içerken, elimi tutup ta yürürken, birlikte kahkaha atarken, seni gıdıklamam için türlü cilveler yaparken, seni almaya geldiğim her akşam 'annesiii' diye koşarken sen ben her anını hafızama işliyorum.

Biz bundan 3 sene önce 820 gr başladık bu yolculuğa, Allah bana, bize en büyük mucizesini yaşattı. Doktorların bile hiç umutlu olmadığı, herkesin bana acıyarak baktığı dönemleri sen -  ben - baban birbirimize inanarak, tutunarak atlattık, ve tüm sevenlerimizin dualarıyla.

Şimdi geçmişe bakıyorum da ne zor zamanlar atlattık, kaç kabuslu geceler, günler geçmiş üstünden.Hiç bitmeyecek sandığım saatler yaşadık biz sen kuvözden çıkıp ta evine gelene kadar hayat durmuştu bizim için varsa sen yok sa sen. 
Şimdi sen dolu dolu 3 yaşındasın Bal bebeğim.Dün gece mumlarını üflerken her şey gözümün önünden hızlıca akıp geçti. Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki seni bana bağışladı. Bundan sonrasında da Allah bizi birbirimize bağışlasın canım kızım.

İyi ki geldin, hoş geldin ömrüme sefalar getirdin.
İyi ki doğdun Can parçam
İyi ki varsın, iyi ki bizim kızımızsın .....


9 yorum:

 1. Yesinler bu pıtır böceği yaaa :) iyiki annesiyle babasının üzerine güneş gibi dogmuş :) Allah hayrli yaslar versin canm.benimmm

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sağolasın Özlem teyzecim der Masal biraz daha büyüyünce :) teşekkür ederiz kuzum amin inşallah

   Sil
 2. Ne güzel anlatmışsınız.Sağlıklı,mutlu nice yaşlar diliyorum kızınıza.:)

  YanıtlayınSil
 3. Küçük prensesin doğum gününü ben de kutluyorum. Nice güzel seneler geçirin birlikte inşallah. Ömrü güzel, bahtı güzel olsun. Sevgiler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, amin inşallah kocaman sevgiler bizden de

   Sil
 4. maşallah :) mutlu yaşları olsun

  YanıtlayınSil
 5. Nice mutlu yılları olsun şirinin, söyleyin kendilerine lütfen; çok hızlı büyümeye heves etmesin, tadını çıkarsın zamanının her anının. :)

  YanıtlayınSil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.