6 Mayıs 2017 Cumartesi

Gün Işığım

6 Mayıs 2017 Cumartesi
Daha önce paylaştığım Genç Patron kitabının devam niteliğinde yazılmış .Orada  birbirine deli gibi aşık olan Azra Ve Bora beyimizin ilk çocukları Melek 'in hikayesi anlatılmış.


Melek ve Mert birbirlerinin çocukluk aşkı, Melek 'in babasını delirten ilk kelimesinin sahibi Mep, Kalbinin de ,ilk ve tek sahibi. Büyüyüpte kocaman insanlar olduklarında anlıyorlar bu aşkın gerçekliğini ve sevgili Mert kaçıp gidiyor uzaklara. Sonrasında yaşanan kavuşmalar, Mert'in ve meleğin paylaştıkları yüzünüzü gülümsetecek tarzda.

Ha tabiki yine olaydan olaya atraksiyondan atraksiyona geçilmiş kitapta oh tam herşey yolunda dediğimiz an yine bambaşka bir olay buluveriyor bizi. Yazarın anlatım dili çok güzel akıcı ve merak uyandırıcı kesinlikle çok beğenerek okudum. Bu kitabın sonunda SON ibaresi kullanılmış ancak sonraki kitabı GECEMİN YILDIZI tam bir son olmuş. ( Onuda hızlıca okudum bitirdim yakında blogta )

Yazarın bir önceki kitabında bahsettiğim yazım hataları bu kitapta yok denecek kadar azaltılmış bu nedenle editöre tebriklerimi sunuyorum.  ve sizler için tanıtım bültenini de aşağıya bırakıyorum.

Sevgiyle, aşkla, sağlıcakla kalın....Bazı aşklar bebeklikte bulur birbirini. O zaman anlarsın sonun kimdir diye. Mert ile Melek'te öyle hissetmişti. Yılların ardından çocukluk aşkları, gençlik dostluğu engeline takılınca sendeler ve birbirlerini kaybederler. Duygularının ağırlığıyla kaçan Mert, Bu kaşın ardından gururuna sarılan Melek. İçinizi ısıtacak, gülümseyeceğiniz bir aşk hikâyesi. 

"Gitmem gerekiyor dedin ve gittin. Kim için gittin? Ne için gittin? Bilmiyorum. Ama ben senin için geliyorum Mert. İlk söylediğim kelime gibi kalbime işleyen adam, kalbimin tek sahibi olan sana geliyorum. Ne hissediyorsun bilmiyorum? Ya da kimi bekliyorsun? Dostun, arkadaşın Melek'i mi? Yoksa sevdiğin kızı mı? Sen hangisini bekliyorsun bilmiyorum ama ben, beni seven Mert'i görmeye geliyorum. O beni görmek için cama yapışan küçük Mert'i, babamın her tehdidine rağmen çaktırmadan yanağımı öpen Mert'i, yanımdan bir an bile ayrılmayan Mert'i. Lütfen kırma kalbimi, sarıl sımsıkı bırakma. Öyle bir şey yap ki görmek şöyle dursun, iliklerime kadar hissedeyim seni…"
(Tanıtım Bülteninden)

10 yorum:

 1. Özlem Çorapçı'nın kitabını okumadım ama çok keyifli bir kitap gibi geldi bana, romantik hikayeleri severim. Not ettim, çok teşekkürler. :)

  YanıtlayınSil
 2. Yaz günlerinde deniz kenarında okunacak kitap olabilir Gün Işığım. Tatillerde okunması kolay, akıcı aşk hikayeleri iyi oluyor. Sağlıcakla kalın...

  YanıtlayınSil
 3. hımms bu yazarı alayım listeye barik :)

  YanıtlayınSil
 4. Heyecanliysa listeye alayim 😊

  YanıtlayınSil
 5. bu ara hiç kitap okuyamıyorum :( eksikliğini de hissediyorum aslında ama bahane çok..

  YanıtlayınSil
 6. Kitabın konusu epeyce kalbe dokunan cinsten...
  Bu arada blogunuzu keşfedip geldim. Kahve yanı'na da beklerim, sevgiler benden...

  YanıtlayınSil
 7. Uzun zamandır kitap okuyamıyordum yeniden fırsat bulmaya başladım :)

  YanıtlayınSil
 8. Ilginc bir kitaba benziyor yeni kitaplar siparis verecegim ekleyeyim bunuda:))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ama seriyi baştan başlayın ki anlayabilin çok güzel bir seri....

   Sil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.