22 Nisan 2017 Cumartesi

Ana Sayfa » , , , , , , , » Kadınların gözünde ADAM olmak

Kadınların gözünde ADAM olmak

22 Nisan 2017 Cumartesi
Özgürce sokaklarda gezebilir,orada burada millete kafa tutabilir,araba sürerken kadın şoförlere saçma sapan hareketlerde yapabilirsiniz.Gece barlar, diskolar, kahvelerde zaman geçirebilir sokaklarda sabahlayabilirsiniz.İsterseniz kadınları taciz edercesine bakar isterseniz de flörtleşirsiniz ama maalesef ki bunların hiç biri sizi gerçek bir erkek yapmaz....

Pahalı ve marka giyinebilir, en lüks restoranlarda yemek yiyebilir, en pahalı ülkelere seyahat edebilir, bankada sayamayacağınız çok paranız da olabilir, en pahalı arabalarla da gezebilirsiniz bunlar sizi kibar bir adam veya centilmen bir erkek yapmaz.

Kendinizi bir kadına ve çocuklarınıza adamadıktan, helal para kazanmadıktan,içinizde çiçeğe, böceğe kısacası herhangi bir şeye merhamet barınmadıktan sonra,öfkenizi ve asabi-yetinizi kontrol edemedikten sonra, hayatınızdaki kadına maddi - manevi destek olamadıktan, çocuklarınız ve ailenizle kaliteli vakit geçirmedikten sonra bana göre adam bile sayılmazsınız.

Gerçek adam bütün bu saydıklarımın dışında ailesine sadakatle bağlı, sabırlı ve özverili.Evindeki mutluluğun ve güzelliğin farkında eşini her konuda destekleyen, olgun ve sorumluluk sahibi olan erkektir. Biz kadınların bir eşte aradığı bu özellikleri veya davranışları göstermediğiniz sürece sadece ve sadece babasının kıyafetleri ile ortada dolanan küçük çocuk gibi görünüyorsunuz bilin istedim !!!

9 yorum:

 1. Esra. Ben bu yaşıma geldim. Bu iyi özelliklerin, ne ailemdeki erkeklerde, tanıdıklarımda ve ne de eşimde bir ikisi dışında iyi huy görmedim. Hamurlarından zaar. Zaten ortalık dejenere olmuş. Evli genç kadınlara Allah yardım etsin. O kadar tehlike var ki ortalarda :( Çok yerinde yazın. Aklına, kalemine sağlık. Masal kızımı öpüyorum. Sevgiyle kucaklıyorum seni kızım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Ece teyzecim uzun zamandır taslaklarımda duran bir yazıydı ainir oluyorum kendini Adam sanan erkeklere... çok doğeu söylüyorsun çok zor bu huyları taşıyan bir adam bulmak bizde kızımla seni kocaman öpüyoruz..

   Sil
 2. Ooo çok begendim.bu yazini esracım kapanisi cok güzel yapmissin ve resimde süper olmus 😊💕 Benik esimde hepsi var bir tek iş yapmaz.Ailesinden o sekilde görmeyince alistirmek cok zor oluyor.Bir kac ufak ise yardim eder anca.Ama cocuga bakar.Altini falan degistrmez tabikide 😁 amann ömür yiyenler hıhh 😁😁😘😘

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canım, çok teşekkür ederim. Eh işte her güzelin bir kusuru var elbette hepsi aynı belki de bizim herşeyi başarabilmemizden yapmıyorlar bazı şeyleri öyle avutuyorum kendimi kocaman öpücükler 😘😘

   Sil
 3. ayyyyyy erkekler hep çocuk kiiii annelerinin sayesindeee :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öyle tabi deepcim maalesef hem çocuk hem koca büyütüyoruz işte :)

   Sil
 4. Yazdıklarınıza katılmakla beraber, erkeklerin kadınlarda ne aradığı konusundaki düşüncelerinizi de merak ettim aslında.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Planlarım arasına alıp en kısa zamanda paylaşıyor olacağım....

   Sil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.