13 Nisan 2017 Perşembe

Genç Patron

13 Nisan 2017 Perşembe
Kitabın adından da anlayacağınız üzere, genç bir patron ve asistan arasında geçen bir ilişki.Ancak onların ilişkisi  işveren - çalışan olmadan çok çok öncesine üniversite zamanlarına dayanıyor.
Kitap Wattpad te yayınlanmış sonrasında da kitap olmuş.Başarılı bir yazar yine sevdiğim tarzda yazılmış  devam kitapları var Gün Işığım'a da başladım bile...
                                        

Sevgili erkek karakterimiz Bora okulun fenomen yakışıklısı ve çapkını olduğu dönemlerde okulun en zekilerinden Azracığımız ile iddia sebebiyle birlikte oluyor.O gece Azra'nın karakteri ve masumiyetinden etkilense de sabahında Azra'nın bu meseleyi öğrenmesini engelleyemiyor.

İddia sabahından sonra tamamen kopan bu güzel çift yıllar sonra aynı şirkette bulurlar kendilerini. Bora'nın Azrayı kazanma çabaları, yaptığı hoşluklarla dolu yüzünüzü güldürecek zamanlar yaşatıyor.
Kitabın bir yerinde çok ağladım Boranın ameliyata girerken yazdığı mektup beni benden aldı.Çok ta detay vermek istemiyorum okuyunca anlayacaksınız zaten

Ufacık bir eleştirim var oda şöyle ki Azra ve Bora'nın başına gelmeyen kötü olay kalmamış.Tam bir şeyler bitti derken başka bir şey çıkıyor. Evet hikayenin uzaması ve karakterlerin güçlüklere karşı duruşu ilişki için önemli olabilir ancak bazıları gereksiz olmuş bence.Birde inanılmaz yazım hataları mevcut kitapta ben böyle şeylere dikkat etmem aslında ama fazlalığı ile dikkatimi çekti.Sevgili editörden dikkat rica ediyoruz :)

Aşağıda size tanıtım bültenini de paylaşıyorum.Okuyanlar varsa yorumlarınızı merak ediyorum.

Aşkla kalın....

İçini titretir sevdiğinin dokunuşu, dur diyemez, duramazsın. Yanlış, hata bilmezsin. O dakika her şey doğru gelir kalbine.

Azra için de öyle olmuştu. Sevdiğinin dokunuşu, ateşi ne kadar yanlış olsa da karşı konulmaz bir istekle doğru gelmişti ona. Ta ki o gecenin sabahında bu karşı koyamadığı bakış, gülüş, dokunuşların aslında bir iddia olduğunu öğrenene kadar. Saf, temiz bir bedene dokunmanın nasıl hissettirdiğini bilmezdi Bora. Ta ki o kirli elleri Azra'nın tenine dokunana kadar. Ona git demesi gerekirken bu duyguya karşı koyamaması, ne kadar pislik biri olduğunun ispatıydı.

Tek bir gece yıllarca akılda kalır mı? Kalmıştı. O gece her anı ile Bora'nın aklında kalmıştı, acı ama unutulmaz bir anı olarak. Bu birbirlerinde unutulmaz iz bırakan kalpler yıllar sonra iş hayatında karşılaştı ve olanlar oldu. Saf ve masum Azra; seksi, çekici ve dişli mi dişli bir asistan. Çapkın, umursamaz ve serseri Bora; pişman, kıskanç, âşık mı âşık bir patron. Biri nefretle, diğeri ise aşkla bakan iki kalp. Mutluluğa giden yolda karşılaşılan acılar, yanlış kararlar ve tüm olumsuzluklara rağmen gittikçe büyüyen bir aşk.

Her hata son değildir. Bazen bir hata, düzeltmek için gireceğin yol ile mükemmel bir doğruya dönüşebilir. İşte, geçmişte yaptığı hatayı aşk yolunu izleyerek telafi eden Bora'nın hikâyesi, Genç Patron…
(Tanıtım Bülteninden)


24 yorum:

 1. Okumadigim bir kitap tesekkürler tanitim için. Whatpadde üye oldum ama daha pek alisamadim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne demek rica ederim okuduğum bir şeyi anlatmak çok zevkliymiş, böyle okuyup yazdıkça kitap okuma isteğim daha da arttı. Watpad değişik bir yer bende çok fazla takip edemiyorum. Ama artık kitap satın alırken yeni yazarlara ve yani çıkan kitaplara oradan ulaşıyorum.

   Sil
 2. Güzel bir kitaba benziyor.Emeğinize sağlık:)Bol okumalı günler diliyorum size.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, en güzel dileği dilemiş siniz benim için ne mutlu bana. Güzel bir kitap ikincisini de okuyorum bu güzel aşkın devamı, yine olaylar hiç bitmiyor :)

   Sil
 3. hımm okunur ivit ama demek ki wadped ünlüsü olunca editörler nasıl olsa satar diye düzeltme yapmıyolar demek ki hiç :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir kitap yazarı olarak eminin senin daha fazla dikkatini çekecek hatalar, inanılmaz olaylar yaşıyor kahramanlar bir ara yok artık buda mı geldi başlarına dedim dedim okudum .

   Sil
  2. biz türküz dram severiz :)

   Sil
  3. ah severiz de deepcim bence çok fazla olmuş 2. kitabında yarısındayım 2 farklı büyük dram yaşadık dur bakalım:)

   Sil
 4. Kafa dağıtmak için güzel bir kitaba benziyor ama tabi yazım hataları her okuru sinir eder:) keyifli okumalar dilerim, sevgiler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben dediğim gibi çok takılmazdım ama bu o kadar fazla ki benim bile dikkatimi çekti teşekkür ederim...

   Sil
 5. paylaşım için teşekkürler denk gelirse bakacağım kitaba da....

  YanıtlayınSil
 6. Kitap okurken hatalara, noktalama işaretlerinin yetersizliğine, çeviriden kaynaklanan anlam düşüklüklerine cidden tahammülüm yok. Bu bir nevi özensizlik gibi geliyor. Wattpad' e üye oldum sevgili Ece' yi okumak için.. amatör bir ruhla yayın yapan yer sanırım, edebiyat dünyasının tanınmış isimleri yok galiba orda, inceleyemedim henüz.. sizin bilginiz vardır belki daha net bir şey söyleyebilirsiniz belki..
  Teşekkürler yayın için :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yazarın değilde editörün özensizliği sanki ama dimi hiç böyle bir kitaba rastlamamıştım. sanırım watpadden kopyaladığı gibi basmış kitaba :)
   Bende çok profu değilim watpad'in, işte öyle girip okuyorum arada ama bende hiç denk gelmedim yeni çıkan genç yazarlarımız var çoğunlukla.

   Sil
 7. Seri kitapmıymış hiç denk gelmedim başka yerde.Okuma listem o kadar kabarık ki sadece çok hayran kaldığım kitapları ek yapıyorum listeme. Keşke daha az zamanda daha çok kitap okuyabilsek...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. seri derken şöyle ki bu kitabın ana karakterleri dışında kalan diğer karakterler o kitapta başrol ve bu kitabın baş rolleri de oralarda :) biraz karışık mı oldu ne siz en iyisi kitabı bir inceleyin :) benim listemde fena hepsini satın alıyorum sonra sırasıyla okumaya çalışıyorum sonra böyle bloglarda görüyorum onları da ekliyorum derken liste kabarıyor da kabarıyor

   Sil
 8. Okumadığım bir kitap ama konusu bana eski Yeşilçam filmlerini anımsattı, hani çok uzatmışlar demişsiniz ya, dizilerde de böyle yapıyorlar uzattıkça uzatıyorlar. Okur da sıkılıyor. Çok teşekkürler tanıttığınız için.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ah kesinlikle Yeşilçam kafası bazı yerleri. Hele bir sahnesi var bence tam oralık.... Söylemeyim de okuyacaklara ayıp olmasın :) rica ederim :)

   Sil
 9. Yorumunuz için teşekkürler böyle kitapları bizlere tanıtan bloglara bayılıyorum sayenizde bizde merak uyandırıyorlar sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim, hoş geldiniz.Kitap okuyup tanıtım yapmak çok güzelmiş, çok başka bir gözle okumaya başladım kitapları ve daha çok kitap okumaya başladım bu sayede....

   Sil
 10. Tanıtım bülteni hoş geliyor. Eski bestseller gibi, fırtına aşklar..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet kesinlikle, fırtınalı bir o kadar da güzel bir aşk hikayesi...

   Sil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.