27 Şubat 2017 Pazartesi

Ana Sayfa » , , , , » Dikkat aşk çıkabilir..

Dikkat aşk çıkabilir..

27 Şubat 2017 Pazartesi
Uzun zamandır bitirdiğim kitapları yazmamışım çok kızdım kendime. Son kitap yorumlarımda  ASUDE 'nin Dikkat aşk çıkabilir ve Babam iflas edince kitaplarının sırada olduğundan bahsetmiştim.
İkisini de okudum bitirdim Dikkat aşk çıkabilir'inde sonununu diğer kitaplardan aldığım tüyolarla bildiğimden sıkılır mıyım diye düşünerek okudum ancak hiç sıkılmadan aksine nasıl bir hikaye olduğunu merak ederek bitirdim .Onların hikayesi nefretle alevlendi, aşkla mühürlendi!

Birbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! Uslanmaz bir asosyal olan İlkim'in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur. 


Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir işadamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar.


Ve genç adam, gizli çıkarları uğruna evlendiği bu kızı Amerika'ya götürdüğü gün ondan kurtulma planları yaparken, sessiz karısı hayatının merkezine yerleşir. Aşk, nefreti gölgesi gibi takip ederken, bu nefretten bir aşk doğabilir mi? Peki ya sırlar açığa çıktığında gerçek aşk yalanlara direnebilir mi?
(Tanıtım Bülteninden)

Tanıtım bültenin de de bahsettiği üzere kendini bilime ve okumaya adamış  İlkim ve yazarın pabucumun ajanı serisinde tanıştığımız yakışıklı ve çapkın Amerikalı Martin Turner.  Çok güzel ve farklı bir aşk hikayesi olmuş Aşk romanları severlerin beğeneceği, sürükleyici bir anlatım. 


9 yorum:

 1. Büyük aşklar nefretle başlar dedirtti bana.Kaleminize sağlık.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de oyle demistim bu tanitimi okurken ama bu cok baska bi hikayeymis 😊 okumalisiniz

   Sil
 2. Yaa konusu ilgimi çekti ve merak ettim. Elimde çok kitap var ama bunu da not alayım :) Anlatımını sevdim canım. Kalemine sağlık ❤️

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bencee kesin okumalısın çok severek okudum. Ben beni merak ettiren kitapları seviyorum.. ha bidee aşkkk 😘😘

   Sil
 3. Selam Esra, ne güzel özetlemişsin. İlknur'un dediği gibi ben de önümde yığılmış kitaplarla bakışıyorum ve özetlerle yetinmek zorunda kalıyorum. Kalemine sağlık kızım. Sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ece abla senden yorum geldiğinı görünce okadar seviniyorm ki anlatamam ben ya.. benim de bundan sonraki kitabımmm Kara Pazarlar 😘😘

   Sil
 4. En büyük aşklar nefretle başlıyor sözlerinin kitaba dökülmesi ilgimi çekti.Bulabilirsem kitabı okumayı çok isterim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bulamazsan da hemen yollayabilirim sibel abla... Bazı şeyler paylaştıkça güzel

   Sil
 5. Kitap tanıtımlarınıza bayıldım:) Alınacak kitaplar listeme ekledim...

  YanıtlayınSil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.