28 Şubat 2017 Salı

Ana Sayfa » , , , , , , » Burnum rahat ben rahat :)

Burnum rahat ben rahat :)

28 Şubat 2017 Salı
Şimdi sizlere yepyeni bir ürünle tanıştırmak istiyorum.Sevgili Fikrimühim fikrimi almak, ürünü deneyimlemem için bana çok güzel bir ürün göndermiş.Biz eşimle daha önce Breathe Right' ın normal olan ürününü denemiş memnun kalmıştık.

Cihan sık sık burun tıkanıklığı yaşar hatta normal hayatında sürekli koku alamadığından bahseder. Benim hasta olduğum zamanlar haricinde böyle bir sıkıntım olmaz. Tabi ki ürün deneğim sevgili eşim oldu bu sefer aa yanlış anlaşılmasın bende denedim tabi ki hatta kargo ofise geldiğinden resim bile çekemeden önce burun tıkanıklığı sebebiyle uyku problemi yaşayan arkadaşlarıma dağıttım.

Benim sevgili deneğim lavanta kokusunu sevmediğinden biraz mırın kırın etse de ürünü denedi, ve şuan bitmek üzere olan Breathe Riğht lavantalı ürünün yenisini almamı söyledi. 

Lavantanın içerdiği çok fazla miktardaki uçucu yağların ruh ve sinir sağlımıza katkıda bulunduğunu artık herkes biliyordur herhalde. Rahat ve dinlendirici bir uyku için yastığımızın altında lavanta koymamız söylenir, yanlış hatırlamıyorsam lavanta kokulu yataklar falan çıkmıştı bir ara.İşte bunların hiç birine gerek yok çünkü @breatherightr  bu sorunu ortadan kaldırmış.Sizlere de tavsiyem ürünü mutlaka deneyin ve birde fikrimühim'e mutlaka üye olun. Birbirinden güzel ürünleri ilk deneme fırsatını da kaçırmayın. 

6 yorum:

 1. Uyuma esnasında nefes alamamak cidden çok kötü. Uyku apnesine kadar yol açıp, çok önemli sonuçlar doğurabiliyor. Reklamlarda görüyorum bu ürünü, şimdi sizin tecrübe etmenizle netlik kazandı.. Teşekkürler, sağlıklı günler :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bence de öyle ben çok yaşamam ama gripken burnunun tıkanıp uyuyamamaya dayanamıyorum. Kesinlikle gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.. sevgiyle sağlıkla....

   Sil
 2. Ya bu breath right tam benlik bir ürün aslında ama burnumun şeklini bozacak diye korkuyorum,takınca tam anlamıyla patlıcan gibi birşey oluyor.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha handan çok yaşa emi benimkide öyle oluyor eşim bana gülmekten uyuyamadı ilk gece 😊 ama rahat uyku herşeyden önemli 😘😘

   Sil
 3. Dönem dönem bende kullanıyorum bu üründen :) Beauty Beybinin keşif etkinliğinden geliyorum. Dilerseniz sizi de bloğuma beklerim. Sevgiler...

  YanıtlayınSil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.