17 Şubat 2017 Cuma

Ana Sayfa » , , , , , » BLOGGER SEMTİ Yeni Yılın Dev Etkinliği hediyem....

BLOGGER SEMTİ Yeni Yılın Dev Etkinliği hediyem....

17 Şubat 2017 Cuma
Geçtiğimiz günlerde TEO 'nun BLOGGER SEMTİ'nden bir hediye kazandım.Etkinlik detayları için TIK TIK.  Dördüncü olarak kazandığım tanıtım yazım geçtiğimiz hafta Blogger semtinde yayınlandı.
Buradan Teo 'ya bu güzel hediyesi için teşekkür ederim.

Blogger semtinde yayınlanan yazımı aşağıda paylaşıyorum  ve tabi ki  burayı Tıklayarak Blogger semtinden de okuyabilirsiniz.

Sevgiyle kalın...


Herkese kucak dolusu Merhabalar,
1989 yılında ailemin ilk çocuğu ve torunu olarak dünyaya gelmiş, ilk göz ağrısı olmanın nimetlerini dibine kadar yaşamış ancak 5yıl ve 9 yıl sonra tahtı sallanmış ama yıkılmamış 2 fıstık kardeşe sahip, ailesine sımsıkı bağlı, yaşamayı, hayatı, eşini, işini ve en çok kızını seven bir insan evladıyım.
19 yaşında âşık olduğum adamla 23 yaşında evlenmiş 25 yaşında anne olmanın en zorlu sınavlarından geçmiş, bebeğinin 6,5 aylık doğumuyla hem kendi hayatını hem de bebeğini kaybetmekten son anda yırtmış ve sonrasında tüm hayat felsefesini, bakış açısını kısacası tüm mutsuz, huzursuz olduğu şeyleri değiştirmiş 28 yaşında evli, mutlu, çocuklu ve çok çok mutlu bir kadınım.
Hayatta var olan her şeyi çok seven, dışardan bakanların kibirli, ukala, kendini beğenmiş gibi söylemlerin aksine tanıyınca herkesi birçok kez yanıltmış bir karaktere sahibim sanırım Aslan burcu etkisi 😊
Girişken, çabucak güvenen, herkesi kendi gibi bilen, çok fazla kazık yemiş ama yine de kendini değiştirememiş, fazla açık sözlü, yalan söylemeyi beceremeyen, en büyük sırdaşı, can dostu, arkadaşı olan adama 9 yıldır ilk günkü gibi aşkla bağlı, evladının saçının teline canını verebilecek olan, dostlarıyla vakit geçirmekten, dert dinlemekten, mutluluklarını paylaşmaktan hiç vazgeçmeyen, biraz müsrif, alışveriş delisi bir insanım.
Bloğuma gelecek olursam açılış amacı ve isminden de anlaşılacağı üzere kızımı büyütürken yaşadıklarımın, hissettiklerimin kızıma farklı bir yolla hediye kalması. Malumunuz olduğu üzere yaşadıklarımız, sözlerimiz, hissettiklerimiz uçar gider ancak yazılanlar baki kalır.
Biz 6,5 aylık (28 haftalık) doğmuş.64 gece 65 gün ayrı kalmış bir anne kızız,1730gr taburcu olmuş kızçemin büyümesi, yedikleri, hastalıkları, alışkanlıkları, problemlerinin yanı sıra annesinin kızını büyütürken yaşadıkları, duyguları, okudukları, düşünceleri gibi aslında her annenin yaşadığı ama herkese özel olan durumları anlatıyorum bloğumda. Ha tabi ki bazen konudan sapmış olduğum yazılarımda mevcut.
Gerçekleştirmek istediğim planlar, projeler, çekilişler hatta blog dünyasında yapılmamış bir buluşma planlıyorum. Ben blog yazmayı, blog dünyası içinde olmayı da çok sevdim sizleri de kızımla ve benimle birlikte olmaya birazcık ta olsa hayatı paylaşmaya bekliyorum.

Sağlıcakla, sevgiyle kalın….


Blog Adresi; Hayatı Masal Tadında... Masal Zehra

8 yorum:

 1. Tebrik ederim, bende ödülümü aldım :)

  YanıtlayınSil
 2. Tebrik ederim canım yazını mutlaka okuyacağım. Ayrıca blog keşif etkinliğime katıldığın için Teşekkür ederim, takipteyim sende beni takibe alırsan çok mutlu olurum Esen kal :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar hoş geldiniz, ben teşekkür ederim seviyorum böyle etkinlikleri ben sizi takipteyim :)

   Sil
 3. Evet aslan burcu olunca böyle yanlış anlaşılmalar oluyor. Bende aslan burcuyum :)) Dedikleriniz hemen hemen bende de aynı. Güzel bir bloğunuz var, yolunuz açık olsun. Sevgilerimle...:)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, evet burcun etkilerini çok yaşıyorum ben zaman zaman avantaj çokça dezavantaj olarak :)

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, içimden geldiği gibi yazdım gitti :)

   Sil

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.