19 Kasım 2016 Cumartesi

Ana Sayfa » » Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+ 300 ml Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+ 300 ml Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü

19 Kasım 2016 Cumartesi

Masal'ın çok hassas cildinden bahsetmiştim daha önce, bu nedenle geçen yaz başında beni bir telaş aldı.Güneş ışınlarınlarından gezmeyi çok seven kızımı nasıl koruyacağım. Araştırmadığım güneş kremi, koruyucular, güneş sonrası kremler kalmadı diyebilirim.


Vichy bunların içinde en beğendiğim güneş koruyucu krem oldu. Bir kere Mexoryl ve mineral birleşimiyle UV ışınlarına karşı bir filtre görevi görüyor. Parfüm ve Paraben içermiyor ki bu benim için çok önemli. En dikkat ettiğim özelliği de Hipoalerjenik olması ve gözleri irite etmemesi. Bir de bu kremi aldığımda öğrendiğim Nankomedojenik olması da ayrı bir özellikmiş yani gözenekleri kapatmayan bir krem. Güneşe çıkmadan hemen önce sürdüğüm kremin dokusu akışkan ve kolay uygulanıyor çünkü kıpır kıpır ve dokunulmaktan çok hoşlanmayan kızım sevmiyor böyle işlemleri.. Kum da oynarken kumlar vucudumuza yapışıp bizi sinirlendirmiyor, ve suya da dayanıklı ama tabi ki krem sürme işlemimizi havuz ve denizden sonra tekrarlıyoruz.

Detaylı bilgi için;  http://www.vichy.com.tr/solaires/Y%C3%9CKSEK-KORUMALI-V%C3%9CCUT-VE-Y%C3%9CZ-S%C3%9CT%C3%9C-gunes-korumasi-UV-isinlari-UVA-UVB/p6208.aspxHiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.