15 Kasım 2016 Salı

Ana Sayfa » » Hastayız

Hastayız

15 Kasım 2016 Salı
Havaların soğumasıyla birlikte Bal Kızım öksürmeye başladı, önce hapşuruk ve biraz burun akıntısı başlamış gün içinde anneannesinde gece öksürükten ne kendisi uyudu ne bizi uyuttu ve tabi ki istifraları başladı.Cumartesi sabahı hemen doktorumuz da aldık soluğu.

Masal bebekliğinden beri çok güldüğünde, ağladığında veya öksürdüğünde hemen istifra eder doktorlarımıza danıştık bu konuyla ilgili ancak bilerek yaptığını söylüyorlar, çünkü bunların hiç biri yokken bile mama gördüğünde yemek istemiyorsa öğürmeye başlıyor minik fare.

 Doktorumuzun teşhisi Kurup 'tu bu sefer, bir kere daha olmuştuk biz bu kurupu :) Antibyotiğe gerek kalmadan Mukoral ve Aferin verdi doktorumuz. Ve tabi ki her zaman kullandığımız Ventolin ve pulmikort tedavisine başladı.Masal hastalandığı ilk günden beri her seferinde kullanıyor bu ilaçları ve en tıkanık zamanlarımızda uyuyamazken hava makinesiyle bu ilaçları kullandığımızda rahatlıyor. Neyse ki bu sefer 2 günde atlattık öksürüğümüzü şuan ilaçlarımıza devam ediyoruz, bir iki güne onları da bitireceğiz. Hep söylüyorum hep söyleyeceğim çocuklar hasta olmasın.........

Sağlıklı günlere.. :)


2 yorum:

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.