23 Kasım 2016 Çarşamba

Ana Sayfa » » Bağışlanan her organ yeni bir hayattır.....

Bağışlanan her organ yeni bir hayattır.....

23 Kasım 2016 Çarşamba


Yıllardır yapmak istediğim, bir türlü fırsat bulamadığım çokta bilgiye sahip olmadığım işlemi sonunda yaptım, Organlarımı bağışladım.

Ben bir çok yanlış bilgiye sahipmişim onu anladım bu işlemi yaparken mesela sadece bir form doldurman gerekiyormuş herhangi bir test vs gerekmiyormuş. Tüm organlarımı bağışlayacağım derdim ancak gerçekten tüm organlarımı bağışlayamadım maalesef çünkü Kol, bacak, saçlı deri, deri gibi seçeneklerde var içinde ve onları bağışlamak içimden gelmedi daha doğrusu benim bir Kızım var ve beni olur da öyle görürse diye korktum. O yüzden Kalp,  Kalp kapağı, Böbrek, Karaciğer, Akciğer, Pankreas, İnce Barsak, Kornea ve Uterus 'bağışı yaptım.

Bence her insan yapmalı, hayat kurtarmak, birine şifa olmak öldükten sonra da dua almak çok güzel bir şey.Ben Yalova Atakent hastahanesi 'nden gerçekleştirdim işlemi ve hemen kartımı alıp cüzdanıma koydum.

Organ bağışı ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi hastahanelerden ve TÜRKİYE ORGAN BAĞIŞI VAKFI 'ndan alabilirsiniz.Sağlıkla kalın....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.