21 Ekim 2016 Cuma

Ana Sayfa » » Kelebek tatil de.......

Kelebek tatil de.......

21 Ekim 2016 CumaMasalla ilk defa bu yaz 5 yıldızlı otel deneyimimizi yaşadık Masal inanılmaz eğlendi, bolca kumla oynadı, denizden havuzdan her çıkışında ağladı hatta can simidi kullanmadan yüzmek istedi, sandaletle tanıştı. Çok eğlenmeli bol yüzmeli bir tatil yaşadı minik tospikim..... Kumla oynamaya bayıldı mesela, saçlarının aralarından kum temizledik her banyomuzda, günün her saati dışarıda olmak çok hoşuna gitti eve döndüğümüz de sürekli kapıya gidip dışarı çıkmak için ağladı : )

Gel gelelim bizim tatil deneyimimize... Tatil dönüşü kararımız Masal biraz daha büyüyene kadar bu şekilde bir otelde kalmayacağız. Evet rahat ve güzel bir tatil yaptık  her acıktığında yemek bulabildik, temizlik ve hijyen hiç sıkıntı olmadı ancak Masal şuan bebek değil, çocuk değil tam bir ara dönemdeyiz. Sürekli büyük çocukların yanında durmak istiyor onlarla oynamak istiyor e biz güvenip bırakamıyoruz. Büyük çocuklar animasyon ekibi ile oynuyor yanlarına gitmek istiyor ama biz de onunla gidelim hatta kucağımızda dursun istiyor kısacası 5 günün sonunda pert bir şekilde döndük tatilden.Hatta tatilin ilk günü yaptırdığımız Masaja tatil dönüşü tekrar ihtiyacımız oldu :)

Hatta bir yaz oyunca güneşlenmeyi bekleyen bendeniz bir ton bile atmadan geri döndüm çünkü insan gölgede durursa ve bir saniye bile oturamaz,yatamaz ise  yanamazmış bunu da öğrenmiş olduk, biz de  bu nedenle arabamız la geze geze gitmeye karar verdik en  azından gezebilelim diyoruz bakalım bu yaz neler bekliyor bizi ama yine de Masalla yaptığımız her şey gibi dinleneme sekte huzur dolu geldik. Ebeveynlik her şeyden güzel, anne baba olmak her şeye değer................

1 yorum:

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.