21 Ekim 2016 Cuma

Ana Sayfa » , » Bir kelebek daha dünyaya gözlerini açtı...... Elif Lina

Bir kelebek daha dünyaya gözlerini açtı...... Elif Lina

21 Ekim 2016 CumaHayatımıza yeni yeni bebişlerin katıldığı bir dönemdeyiz. Benim için çok değerli ablam ve abimin 3. kızları Elif Lina' mız hayata gözlerini açtı 12.10.2016 da. Biraz sıkıntılı dönemler atlattık hep birlikte ancak şuan prenses evinde ve annesinin koynunda.

Elif Lina'nın varlığını annesi ile birlikte öğrendim ve babasına çok güzel bir o kadar komik bir süpriz ile haber verdik. Sonrasında geçen 8 ayı hep birlikte yaşadık tüm zorlukları ve güzellikleri .Onlar benim hayatıma gireli henüz 2 yıl oldu ancak; öz Abim ve Ablam olsalar anca bu kadar sevebilirdim kendilerini ve evlatlarını.Her derdim de, mutluluğum da, hastalığımda,sağlığımda kısacası hayatımın her anında yanımda olduklarını bilmek çok güzel. Biz tanıştığımızda 2 prensesleri varken şimdi mini mini bir prensesimiz daha oldu e tabi ki Masal kız abla oldu .  Rabbım sağlıkla bağışlasın onu size.... Hepinizi çok seviyoruz.

Elif Lina'nın hastane odası için birçok plan yaptık ancak Lina erkenden geldiği ve planlanan hastanede doğum gerçekleşemediğinden planlarımız maalesef ki kaldı.Şimdilik planlarımızı 40 Mevlitine saklıyoruz bakalım neler neler yapılacak :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorum konusunda:
1. Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına özen gösteriniz..
2. Sataşma, saldırı veya kötü içerikli yorumların yayınlanmayacağını önemle hatırlatmak isterim.
3. Masalzehra.com 'da yapılan tüm yorumlardan,yorumu yapan kişi sorumludur.